logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
Ford Probe 2.2 GT
white power Offline
#1 Vloženo : pondělí 24. května 2021 17:13:09 (UTC)

Registrován: 26.01.2007 (UTC)
Příspěvků: 2,912
Bydliště: Pardubice

Poděkoval(a): 1x
Was thanked: 137 time(s) in 132 post(s)
Nelekejte se neprodávám.
Jen jsem nedávno narazil na bazoši na inzerát. Možná by to mohlo někoho zajímat jen ta cena je trošku vyšší https://auto.bazos.cz/in...-i-gt-22t-108kw-1992.php
Ford Probe 2.2Turbo
Jeep Grand Cherokee 4.7 V8
Jeep Grand Cherokee 5.7 Hemi
BMW R 1150 GS Adventure
lishaack Offline
#2 Vloženo : úterý 25. května 2021 9:34:06 (UTC)

Registrován: 30.04.2013 (UTC)
Příspěvků: 240
Bydliště: Otěvěk

Poděkoval(a): 5x
Was thanked: 9 time(s) in 8 post(s)
Trochu jsem se leklLOL
Jestli je v super stavu, tak ta cena je vlastne ok
U nás ho už jinak nekoupis, nejsou a ceny v Říši už se takhle pohybují
Probe GT 2.5 V6
- Fialka 96, Batmobil 93, Chladič 93, Turek 97
Probe GT 2.2 turbo
- Deadpool 89

white power Offline
#3 Vloženo : úterý 25. května 2021 9:53:56 (UTC)

Registrován: 26.01.2007 (UTC)
Příspěvků: 2,912
Bydliště: Pardubice

Poděkoval(a): 1x
Was thanked: 137 time(s) in 132 post(s)
Taky jsem koukal co se prodává německu a nejezdící vrak je tam za 20 pak jezdící vrak za 60 a ostatní relativně pěkný se pohybujou od 120ti do 160ti tisíc. Kč. Takže cena 120 za fešáka je vlastně fajn.Naštěstí jsou pryč doby co se tyhle auta prodávaly za 10-15 tisíc.
Ford Probe 2.2Turbo
Jeep Grand Cherokee 4.7 V8
Jeep Grand Cherokee 5.7 Hemi
BMW R 1150 GS Adventure
4kocour4 Offline
#4 Vloženo : středa 26. května 2021 22:18:36 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: white power Jdi na citovaný příspěvek
Taky jsem koukal co se prodává německu a nejezdící vrak je tam za 20 pak jezdící vrak za 60 a ostatní relativně pěkný se pohybujou od 120ti do 160ti tisíc. Kč. Takže cena 120 za fešáka je vlastně fajn.Naštěstí jsou pryč doby co se tyhle auta prodávaly za 10-15 tisíc.



Prosímtě, zvědavostní dotaz! Proč jsi rád, že P1 už má tak vysoký ceny? Není to třeba potencionální problém kdybys potřeboval nějaký, nwm, karosářský díly? OhMyGod
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
lishaack Offline
#5 Vloženo : středa 26. května 2021 23:16:57 (UTC)

Registrován: 30.04.2013 (UTC)
Příspěvků: 240
Bydliště: Otěvěk

Poděkoval(a): 5x
Was thanked: 9 time(s) in 8 post(s)
Mno já bych treba řekl, že je super že si ho nemůže koupit každý 18 lety vocas a zrušit v první zatáčce LOL
To je aspoň můj pohled
Probe GT 2.5 V6
- Fialka 96, Batmobil 93, Chladič 93, Turek 97
Probe GT 2.2 turbo
- Deadpool 89

4kocour4 Offline
#6 Vloženo : čtvrtek 27. května 2021 7:10:13 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: lishaack Jdi na citovaný příspěvek
Mno já bych treba řekl, že je super že si ho nemůže koupit každý 18 lety vocas a zrušit v první zatáčce LOL
To je aspoň můj pohled


Jenže bez těch mladých co na to mají čas to tu brzo vymře, ty auta budou zavřený v garážích a vyjedou tak 3x do roka Cool

Jako, chápeš, je to naprosto nelogický ten postoj. Jsou to super auta -> Bylo jich hodně -> část přežila, část se vybourala = levný díly.
Teď jsou drahý a je jich málo... Což samo, lepší než kdyby jich bylo málo a byly levný, to už by zachvilku nebyly vůbec...
Co se snažím říct, bylo by fajn kdyby jich bylo pořád hodně a byly pořád levný Flapper
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
Andrew Offline
#7 Vloženo : čtvrtek 27. května 2021 9:47:16 (UTC)

Registrován: 22.09.2009 (UTC)
Příspěvků: 329
Bydliště: Praha

Poděkoval(a): 3x
Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
No já bych se nad tím zamyslel ještě jinak. Když ti to nějakej vocas zruší, tak asi budeš raději, když to auto bude mít tržní cenu 100k než 10k.
Jasný pojišťovny se asi říděj jinejma tabulkama než co je na bazoši.cz. Ale za 30 let starýho mustanga by ti asi taky nevyplatili almužnu.
2,2 GT -ex, 2,5 V6 r.95
tejma Offline
#8 Vloženo : pátek 28. května 2021 13:30:55 (UTC)
Registrován: 16.02.2016 (UTC)
Příspěvků: 37
Bydliště: vonoklasy

Poděkoval(a): 4x
Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
Tyto vozy si kupujeme pro radost a jsme tak trochu magoři já si hodlám udělat příští rok radost ke svým 70ti nám a své červene P1 ktere mám 20 let dat do repase pochopitelné ho roky šetřím a nehuntuji dnes uz u těchto vozů nejde o cenu ale o stav pak je cena někde jinde. Jinak na Felicii z roku 1959 mám kupce za 700 a neni na prodej. Jinak vás všechny zdravím a těším se sraz. Michal
4kocour4 Offline
#9 Vloženo : pátek 28. května 2021 21:51:50 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: Andrew Jdi na citovaný příspěvek
No já bych se nad tím zamyslel ještě jinak. Když ti to nějakej vocas zruší, tak asi budeš raději, když to auto bude mít tržní cenu 100k než 10k.
Jasný pojišťovny se asi říděj jinejma tabulkama než co je na bazoši.cz. Ale za 30 let starýho mustanga by ti asi taky nevyplatili almužnu.



No, přemýšlel sem jak zareagovat, ale nakonec to napíšu takhle - K tomu autu mám vytvořený nějaký vztah a když mi jej někdo zruší, tak to nenahradí ani náhrada všeho co jsem do něj investoval.
To prostě, jednak by tam byla emocionální újma a i potom - já to svoje koupil za 40 a měl jsem celkem štěstí, že ano, byly tam velký investice a ještě budou, ale vozítko je to moc spolehlivé... Takhle znám lidi na klubu co mají o 100 000km menší nájezd, vrazili/ koupili svoje Probe za víc a pořád s ním mají nějaký problémy.

Takže pojišťovna mi vyplatí určitou část peněz a kvůli nedostatku aut a jejich rostoucí ceně mi to vyjde tak na nějaký "ok" Probe + základní údržbu po koupi.


Původně odesláno: tejma Jdi na citovaný příspěvek
Tyto vozy si kupujeme pro radost a jsme tak trochu magoři já si hodlám udělat příští rok radost ke svým 70ti nám a své červene P1 ktere mám 20 let dat do repase pochopitelné ho roky šetřím a nehuntuji dnes uz u těchto vozů nejde o cenu ale o stav pak je cena někde jinde. Jinak na Felicii z roku 1959 mám kupce za 700 a neni na prodej. Jinak vás všechny zdravím a těším se sraz. Michal


700... To by bylo Probeček Drool
Jinak se taky těším až se uvidíme na srazu, letos to snad vyjde dobře a bude tam aspoň 5 P1!!! BigGrin
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
lishaack Offline
#10 Vloženo : sobota 29. května 2021 20:05:38 (UTC)

Registrován: 30.04.2013 (UTC)
Příspěvků: 240
Bydliště: Otěvěk

Poděkoval(a): 5x
Was thanked: 9 time(s) in 8 post(s)
Původně odesláno: 4kocour4 Jdi na citovaný příspěvek
Původně odesláno: lishaack Jdi na citovaný příspěvek
Mno já bych treba řekl, že je super že si ho nemůže koupit každý 18 lety vocas a zrušit v první zatáčce LOL
To je aspoň můj pohled


Jenže bez těch mladých co na to mají čas to tu brzo vymře, ty auta budou zavřený v garážích a vyjedou tak 3x do roka Cool

Jako, chápeš, je to naprosto nelogický ten postoj. Jsou to super auta -> Bylo jich hodně -> část přežila, část se vybourala = levný díly.
Teď jsou drahý a je jich málo... Což samo, lepší než kdyby jich bylo málo a byly levný, to už by zachvilku nebyly vůbec...
Co se snažím říct, bylo by fajn kdyby jich bylo pořád hodně a byly pořád levný Flapper


Podle mě je to ale dobře že jich je málo a ještě min jich jezdí daily. Protože aspoň vydrží o to dyl. Já s ním nechci jezdit každý den a už vůbec ne v zimě, to mi přijde jako škoda ale chápu, že to má někdo jinak.
Jsem rád, že už jde cena nahoru, protože si to koupí jen ten, kdo to opravdu chce a když za to dá takové peníze, bude mu dávat řádnou péči.
Diky tomu, že staly ty auta pár korun jich skončilo tolik ve srotu, nikomu se nevyplatilo je opravovat a z tohoto pohledu je cenovka kolem 100k za perspektivní kus naprosto OK. Cool
Probe GT 2.5 V6
- Fialka 96, Batmobil 93, Chladič 93, Turek 97
Probe GT 2.2 turbo
- Deadpool 89

white power Offline
#11 Vloženo : neděle 30. května 2021 12:41:12 (UTC)

Registrován: 26.01.2007 (UTC)
Příspěvků: 2,912
Bydliště: Pardubice

Poděkoval(a): 1x
Was thanked: 137 time(s) in 132 post(s)
Kdyby měl někdo zájem o Probe za míň peněz na kterým bude nějaká práce tak můj kamarád prodává tohle https://auto.bazos.cz/in.../ford-probe-gt-1991.php mechanicky by mělo být v pořádku ale chtělo by to přelakovat.
Ford Probe 2.2Turbo
Jeep Grand Cherokee 4.7 V8
Jeep Grand Cherokee 5.7 Hemi
BMW R 1150 GS Adventure
1 user thanked white power for this useful post.
4kocour4 Offline
#12 Vloženo : neděle 30. května 2021 22:07:17 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: white power Jdi na citovaný příspěvek
Kdyby měl někdo zájem o Probe za míň peněz na kterým bude nějaká práce tak můj kamarád prodává tohle https://auto.bazos.cz/in.../ford-probe-gt-1991.php mechanicky by mělo být v pořádku ale chtělo by to přelakovat.


Hele, napsal jsem ti na FB jestli nevadí, po P1 koukám už nějakou dobu, LX s Vulcanem by bylo ideální, ale to si spíš dovezu z USA než aby se s ním rozloučil buď ICE nebo Diablo V6 Glare Takže 2.2T je druhý v pořadí BigGrin A kdyby bylo za dobrou cenu tak péče by se mu u mě dostalo.
Jakože, chápeš, já prostě radši koupím něco za 30k a za 2 roky do toho nasypu 100k, než abych koupil něco za 80k a za 2 roky do toho dal jen 20 třeba.
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
4kocour4 Offline
#13 Vloženo : čtvrtek 3. června 2021 15:46:09 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: white power Jdi na citovaný příspěvek
Kdyby měl někdo zájem o Probe za míň peněz na kterým bude nějaká práce tak můj kamarád prodává tohle https://auto.bazos.cz/in.../ford-probe-gt-1991.php mechanicky by mělo být v pořádku ale chtělo by to přelakovat.


No... Tak na 100% ho brát nebudu. Doufal sem jsem v něco za 20-25k, reálně sem byl připravenej dát tak 30, 35 Limit byl 45 pokud by byl v nějakým úplně nevrakovým stavu, jakože platná technická, žádná velká závada co by zabraňovala sednout a jezdit a opravovat postupně... Asi fantazie no...
Každopádně, prý:
Eko neplaceno, orezlý nosníky a uchycení zadní nápravy, lak KO, nějaká kosmetika, technickou nemá, olej neměněný 5 let, atd.

Fajn, to by mi nevadilo, vše se dá spravit, třeba ta technická tak prý má kousek mechanika co za 3-4k projde všechno.

Ale co mě dostalo a to cituju: "Když kouknu na bazoš a tak, ty ceny jdou hrozně nahoru, teď je tam ten vymazlenej šedej za 120k... Takže mě se nechce ho nechávat zalevno, jen za motor dostanu 20-30k... Takže já bych za něj chtěl tak 50-60, jinak ho nechám na náhradní díly, nebo dám na šroťák ať mi tu nezavazí."


Akorát sem se naštval, jednak že by ho prostě dal na vrakáč když za něj ty peníze nedostane a taky proto, že sem nevzal před rokem to bílý v Brně za 15, nebo letos i to černý za 28...
Noco už, víc peněz pro stávající V6ky BigGrin BigGrin BigGrin
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
white power Offline
#14 Vloženo : čtvrtek 3. června 2021 16:46:38 (UTC)

Registrován: 26.01.2007 (UTC)
Příspěvků: 2,912
Bydliště: Pardubice

Poděkoval(a): 1x
Was thanked: 137 time(s) in 132 post(s)
Já jsem trošku pozapoměl že ten kluk má trošku zcestný představy o cenách, promiň, tak aspoň víme co si za to představuje, já jsem se s ním o tom autě nebavil. A moje představa byla tak 25-30tis. Vzhledem k tomu jak to auto vypadá a že nemá zaplacenou ekodaň. Jinak ekodaň by se dala pořešit veteránsou testací a pak by si měl veterána na bílých značkách a platil 10% povinýho ručení, tak to řešil člověk u kterýho skončilo moje Camaro. Jinak jestli ten motor má cenu 30tis. tak asi zaběhnu do garáže a poskládám ty dva co tam mám rozebraný.
Ford Probe 2.2Turbo
Jeep Grand Cherokee 4.7 V8
Jeep Grand Cherokee 5.7 Hemi
BMW R 1150 GS Adventure
4kocour4 Offline
#15 Vloženo : čtvrtek 3. června 2021 19:58:57 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: white power Jdi na citovaný příspěvek
Já jsem trošku pozapoměl že ten kluk má trošku zcestný představy o cenách, promiň, tak aspoň víme co si za to představuje, já jsem se s ním o tom autě nebavil. A moje představa byla tak 25-30tis. Vzhledem k tomu jak to auto vypadá a že nemá zaplacenou ekodaň. Jinak ekodaň by se dala pořešit veteránsou testací a pak by si měl veterána na bílých značkách a platil 10% povinýho ručení, tak to řešil člověk u kterýho skončilo moje Camaro. Jinak jestli ten motor má cenu 30tis. tak asi zaběhnu do garáže a poskládám ty dva co tam mám rozebraný.


V pohodě. Jo, za 25... Sakra, kdyby mi dobře vyšla práce přes prázdniny tak proč ne i za 30, jen abych už to P1 měl xD
S tím veteránem je to lákavý, ale to by se to auto muselo celý spravit než by se to přepsalo a tak, prostě hrozná drbačka...
Chápeš, mě ta turbina láká, ale momentálně sháním auto se kterým bych jezdil přes prázdniny do práce.
Tak sem si říkal, že sfouknu 2 mouchy jednou ranou, pořídím P1, s nějakou základní údržbou, případně lehkýma opravama budu jezdit celý léto a na podzim se budou dělat nějaký významnější zásahy.
No, to se asi nestane, takže koupím nějakou Ovci a ta půjde po létě na porážku... A nebo spravím tu svoji xD

No vidíš, sedíš na 60k a ani o tom nevíš LOL
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
lishaack Offline
#16 Vloženo : pátek 4. června 2021 16:12:27 (UTC)

Registrován: 30.04.2013 (UTC)
Příspěvků: 240
Bydliště: Otěvěk

Poděkoval(a): 5x
Was thanked: 9 time(s) in 8 post(s)
LOL LOL
To co je za trotla LOL Raději nevzit 30k a skubnout to na vrakac když se neproda za 50-60kLaugh boha jeho
Sorry ale to je vysmech

Myslím že jeho cena je mezi 20-30k v tomto stavu. A mohlo by zase jezdit, takhle z něj bude pračka Cool
Probe GT 2.5 V6
- Fialka 96, Batmobil 93, Chladič 93, Turek 97
Probe GT 2.2 turbo
- Deadpool 89

4kocour4 Offline
#17 Vloženo : pátek 4. června 2021 22:24:49 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Původně odesláno: lishaack Jdi na citovaný příspěvek
LOL LOL
To co je za trotla LOL Raději nevzit 30k a skubnout to na vrakac když se neproda za 50-60kLaugh boha jeho
Sorry ale to je vysmech

Myslím že jeho cena je mezi 20-30k v tomto stavu. A mohlo by zase jezdit, takhle z něj bude pračka Cool



Jo no, to nevím, WPčko jej zná, musíš se zeptat jeho LOL
Připomíná mi to takovou tu mentalitu "Když to nemůžu já tak ani nikdo jiný!"

Ale hele, já mu řekl, že ještě v pondělí zavolám, domluvím se, kdy bych se dojel kouknout a tak...
Měl sem v plánu (po tom co zmínil tu cenu) že mu aspoň zavolám a řeknu, že sem si vyhlídnul jiný auto, ať semnou teda nepočítá... Ale asi mu zkusím nějak říct, že je ta cena co si představuje Sci-Fi, že mu za něj dám 25, 30 když mi udělá technickou přes toho "jeho" mechanika abych s tím mohl odjet po ose... Čekám, že se nasere a práskne mi s tím xD Ale třeba si vzpomene až tam bude strašit za měsíc.

Ale co si budem, bude to pálka. Koukal sem třeba na zrcátka, díky Kefovi vím, že ty "US" nesklopný jsou jen "kryty"... Sem si původně myslel, že budu muset shánět celý dveře xD
Jenže hádej co? Jeden ten kryt stojí tisícovku v Německu LOL
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.