logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
ford
jato Offline
#1 Vloženo : čtvrtek 12. září 2019 12:15:16 (UTC)
Registrován: 12.10.2017 (UTC)
Příspěvků: 2
Bydliště: Praha

Koupim Probe1 USA GT 2,2l
jubileus Offline
#2 Vloženo : úterý 17. září 2019 19:18:09 (UTC)
Registrován: 08.05.2011 (UTC)
Příspěvků: 313
Bydliště: Brno

Poděkoval(a): 4x
Was thanked: 11 time(s) in 11 post(s)
CoolINFO: Jubileus má P1 bez turba 2,2i LX r.v.89, dovoz r.96 z USA, má ho od r. 2003, najeto 122tis.mil,olej zatím motor nadměrně nebere, hydroštely necvakají a technickou vždy prošel bez problémů.Příští 4/2020. Má černou barvu-origo, středem kapoty a střechy je mat. černá a vypadá tak akčně.
Plechy včetně podlahy jsou v zachovalém stavu a není nutno toto vůbec řešit. Každoroční jarní nástřik(při výměně kol)vše ošetřil a tak za ta léta plechy spodku odolaly. Všechna moje předešlá (např.Capri 1970)si nemohli vynachválit...
Startér a alternátor byly repasovány asi před rokem a tak vydrží dalších 50 tis.BigGrin Obložení a kotouče brzd vyměněny taky. Potahy sedadel jsou perfektní šedý semiš-origo při mé koupi.Potahy to řeší. Preventivně jsem vyměnil ramena přední nápravy i s čepy (protože PROBIK už není žádný mladík)a já jsem za 15 let neměnil. Po výměně zjištěno- jen suché čepy, jinak dobré. Taky homokynetické klouby + manžety měněny loni. A tak mám všechno v pořádku a mohu jen jezdit.

Auto je tedy v dobrém stavu k věku, jak to tady píši a mohu jen jezdit fárem (Mazda usa 626)- součástky pořád dostupné za pár korun ale toto je INFO k AUTU. Účet na žádným serveru-pro FOTO nemám (asi ajŤák)a tak to (foto)když tak pošlu "nějak".

Doufám, že to nikdo nebude chtít, protože je to MAZEL, vše je OK a navíc-DALŠÍ takový NA ULICI NESTOJÍ- a každý se za ním otočí. PORSCHE je na každé ulici ale asi stálo víc...

NENÍ s TURBEM a tak se Vám asi hodit (naštěstí) nebude ale tak jsem to sem hodil. Kdyby to někoho zajímalo tak je to v Brně.

kontakt mob.: 725596562
Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.