logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
P: Cadillac seville 1997, 4.6 V8, 25.000,-
eiffel Offline
#1 Vloženo : sobota 28. února 2015 10:55:22 (UTC)

Registrován: 07.11.2007 (UTC)
Příspěvků: 2,461
Bydliště: Praha

Poděkoval(a): 7x
Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
fotky pro představu, jedná se přímo o toto vozidlo
http://www.bazaramerik.c...c-seville-sls-1997/254/

v tuhle chvíli nepojízdný, praskl mi chladič serva. Baterka stará pět let a nenahodí motor.

pneumatiky těžce na dojetí, takže to bude potřebovat jiné, aby se zprovoznil je potřeba vyměnit chladič serva, už jsem to zjišťoval, hadice jsou na něj jen nasunuté a z výroby jsou tam jen rychloúchyty.
U expanzky je povolená nějaká hadice, když je to zahřáté, kapalina drží, jak to vychladne, začne ukapávat, ale nic tragickýho.
Baterka je mrtvá, spustí se palubní přístroje, funguje centrál, ale nastartovat už nezvládne.
Klimatizaci jsem vždy naplnil před sezonou a vydržela celou sezonu, do září - října náplň utekla až po sezoně.
Stk do 6/2015, je to v polopřevodu, ekodaň se neplatí. Převod za 800. Je to evropská verze, mám k tomu jak americký zadní světla, tak evropský, kvůli stk. Jinak to má všude evropský homologace, takže bez problémů na stk. VIN je vyražený originál na karoserii. Nivelace podvozku přestavěná na manuální nastavování od Markuse. zlobilo to, chvilku to tahalo prdel po zemi a chvilku to bylo nahoře jak offroad, tak se to takhle vyřešilo. Všechno svítí, bliká, tak jak má, závady na elektrice nejsou.
Bude potřeba kouknout na geometrii a klepou kosti stabilizatoru, je to na nerovnostech slyšet, na jízdu to nemělo vliv.
Má to vyměněný brzdový hadice na předku, na zadek jsem je koupil preventivně, ale neměnil jsem je. Jsou nové zabalené v kufru. Rezervní klíče mám v praze, jinak všechno u sebe. Dálkový mám nakodovaný jen jeden, ale návod ukážu, druhý dálkový nový mám k tomu. Stačí jen napárovat. Cenu si představuju 25.000 jak je a rozumný dohodě se nebráním.

Umístění v brně.

telefon 773 039 462, když nezvednu, volám zpátky
Už nemám břichoplazy, ztloustnul jsem, začal se rochnit v bahně a cestovat daleko mimo silnice, aktuálně sedlám Jeep ZJ 5,9
Georgeno Offline
#2 Vloženo : úterý 3. března 2015 1:10:21 (UTC)
Registrován: 04.01.2009 (UTC)
Příspěvků: 699

Poděkoval(a): 1x
Was thanked: 5 time(s) in 5 post(s)
standartne thullo uz kuje pikle :)
Thullo Offline
#3 Vloženo : úterý 3. března 2015 7:02:32 (UTC)

Registrován: 24.12.2004 (UTC)
Příspěvků: 2,333
Bydliště: Ostrava

Was thanked: 27 time(s) in 27 post(s)
2 Georgeno:
Tak tak :o)
THULLO - 33x Probe Owner
Vše viz Thulloweb
Thullo Offline
#4 Vloženo : středa 4. března 2015 7:42:55 (UTC)

Registrován: 24.12.2004 (UTC)
Příspěvků: 2,333
Bydliště: Ostrava

Was thanked: 27 time(s) in 27 post(s)
Cadillac je prodán - ale Thullo ho nekoupil, i když byl už hooodně nalomený :o)
THULLO - 33x Probe Owner
Vše viz Thulloweb
1 user thanked Thullo for this useful post.
eiffel Offline
#5 Vloženo : sobota 7. března 2015 12:55:01 (UTC)

Registrován: 07.11.2007 (UTC)
Příspěvků: 2,461
Bydliště: Praha

Poděkoval(a): 7x
Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
téma se může smazat ;-)
Už nemám břichoplazy, ztloustnul jsem, začal se rochnit v bahně a cestovat daleko mimo silnice, aktuálně sedlám Jeep ZJ 5,9
Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.