logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
4 Stránky<1234>
Projekt "neprojekt" ala Probe II
Jeník Offline
#41 Vloženo : středa 18. dubna 2012 21:36:49 (UTC)

Registrován: 01.07.2011 (UTC)
Příspěvků: 101
Bydliště: Písek

Was thanked: 5 time(s) in 5 post(s)
parádní ThumpUp jen tak dál, už se těšim až všecky ty krásky uvidim na srazu Smile
Ford Probe 2.5 V6 ´97
Renni Offline
#42 Vloženo : čtvrtek 19. dubna 2012 22:29:59 (UTC)

Registrován: 03.02.2006 (UTC)
Příspěvků: 1,892
Bydliště: Prague

Poděkoval(a): 2x
Was thanked: 4 time(s) in 4 post(s)
já ted taky kituju brousím, plnič a furt dookola dokud to nebude hladký jak detská prdelka..uff auto vypadá jak stračena :-))
http://img524.imageshack...odela1937rennicanx0.jpg

Alfa Romeo replica Cabrio
Land Rover Freelander2LN
jdlesk1 Offline
#43 Vloženo : sobota 21. dubna 2012 18:03:28 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
http://img707.imageshack....php?id=p2104121714.jpg :)) závěrečné teda né uplně ale tak zatím :))) jelikož se mi moc nepovedl napasovat předek :(
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
jdlesk1 Offline
#44 Vloženo : středa 2. ledna 2013 22:15:59 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
pokračujem... :D
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
jdlesk1 Offline
#45 Vloženo : středa 20. února 2013 11:45:33 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Takže zatím se pořád pracuje na brzdách zadní levá byla zarezlá natolik že při rozebírání se mi ohnul vodící čep - totálka brzda nemoha fungovat tak jak měla naštěstí kupuji novou z Thulloshopu.Takže brousím natírám a čekám (schne to celkem dlouho pač není moc příznivé počasí) po zaschnutí vyměním komplet gumičky + vazelínku a odvzdušňováky na celém autě.

Dále dávám dohromady přední nárazník kde jsem udělal denní svícení místo parkovaček a zatmavil světla ztmavovacím sprayem(super věcička). Nechal jsem si vyrobit spodní úchyty nárazníku ty zatím schnou a celkově to vypadá že během pár dní bude nárazník na autě.

Denní svícení mám zapojené přez tlačítko na upraveném středovém panelu kde jsem zrušil celou přihrádku na popeník vedle ručky přilepil plexy dokitoval zabrousil dal tlačítka na dalším tlačítku mám "sleepy eyes" ještě musím vymyslet co na další tlačítka.Brousil se samozřejmně i plast který pokračuje k palubce vše půjde do zelené.Btw. našel jsem pěkné perličky v elektrice :D kilometrový dvojlinky propletený v celém motorovém prostoru nakonci samozřejmně ucvaklé a zaizolované.. a předpokládám že to ještě není vše.

Kola jsem nechal opískovat a následně se budou lakovat až bude lepší počasí a finance (lakovat to sám nebudu) zde je návrh - rád přivítám všechny názory berte v potaz že zelená nebude taková jaká je na fotce (chci monster zelenou).

Vnitřky dveří zatím jen prahy jsou hotové (lesklé černé) nějak jsem to nehrotil takže se to fouklo sprayem to mě nějak nepéruje hlavně aby nebyli červený.. plánujem natřít/nastříkat motorovej prostor kterej je také červenej asi to vemem alkytonem který mi doporučil na brzdy tomio a vypadá fakt pěkně (též nechci hrotit).

Ještě mě čeká výměna oleje a filtrů vyčistil jsem K&N vzducháč v originál boxu a ještě se bude pár míst dotírat a lakovat poté technická a hurá lítat :o)))

100% dílů by Thullo
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
Tomio007 Offline
#46 Vloženo : středa 20. února 2013 11:59:06 (UTC)

Registrován: 26.01.2011 (UTC)
Příspěvků: 449
Bydliště: Opava

Poděkoval(a): 1x
Was thanked: 8 time(s) in 8 post(s)
Můj názor na kola znáš. Límce vyleštit a středy do zelena. Takhle ty límce zabiješ :/
Ford PROBE 2.5 V6-modrásek
Tomio007 vs Probe 1:0 :D
jdlesk1 Offline
#47 Vloženo : neděle 31. března 2013 21:54:34 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Kola jsou hotové zejtra vyzvednu pozítří nazuju a jezdim ještě technická no :)

http://sphotos-c.ak.fbcd...6647680_466792517_o.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcd...9981014_538839203_o.jpg

Snad se i někomu z Vás zalíbí. Vím límce měli být vyleštěné ale mě se to takto líbí :o)
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
Thullo Offline
#48 Vloženo : pondělí 1. dubna 2013 6:53:44 (UTC)

Registrován: 24.12.2004 (UTC)
Příspěvků: 2,333
Bydliště: Ostrava

Was thanked: 27 time(s) in 27 post(s)
A mě se to líbí, leštěné límce a barevné středy to má taky už dnes kde kdo. K tomu Carbonu na autě tyhle kola krásně pásnou - jen musíš pak natírat pneu silikonovým olejem, ať to má lesk jako blesk ;o)
THULLO - 33x Probe Owner
Vše viz Thulloweb
Renni Offline
#49 Vloženo : pondělí 1. dubna 2013 18:03:04 (UTC)

Registrován: 03.02.2006 (UTC)
Příspěvků: 1,892
Bydliště: Prague

Poděkoval(a): 2x
Was thanked: 4 time(s) in 4 post(s)
mně se to taky docela zamlouvá,jen si příště zkontroluj fotku,máš to rozmazaný jak... RollEyes
http://img524.imageshack...odela1937rennicanx0.jpg

Alfa Romeo replica Cabrio
Land Rover Freelander2LN
jdlesk1 Offline
#50 Vloženo : pondělí 1. dubna 2013 19:47:19 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
opečko Offline
#51 Vloženo : pondělí 1. dubna 2013 19:51:41 (UTC)

Registrován: 22.10.2008 (UTC)
Příspěvků: 731
Bydliště: Praha

Poděkoval(a): 12x
Was thanked: 5 time(s) in 5 post(s)
víc se mi líbil ten puvodní návrh a asi ho ukradnu v červeno černé kombinaci
autorská práva zásadně neplatím Flapper
jdlesk1 Offline
#52 Vloženo : pondělí 1. dubna 2013 19:54:26 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
máš mé svolení ;)
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
1 user thanked jdlesk1 for this useful post.
jdlesk1 Offline
#53 Vloženo : středa 25. září 2013 13:45:51 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)




Už se to probátku krátí za chvilku začne příprava na zimní spánek a zase předělávky a předělávky :D :)))
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
Thomyeah Offline
#54 Vloženo : pátek 27. září 2013 22:54:14 (UTC)

Registrován: 01.04.2013 (UTC)
Příspěvků: 13
Bydliště: Litvínov

Poděkoval(a): 1x
A nasi fotku sem neda sasek :P :D joo v zime budou zase srandy, snad do te doby bude aspon moje probe pojizdne :D
Ford Probe 2.0l 85kW, 94 ...
jdlesk1 Offline
#55 Vloženo : pondělí 5. května 2014 10:29:49 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Cus lidi dlouho sem sem nic nepsal tak sem písnu co se dělo v poslední době a jak pokračuju se svým hajzlem BigGrin

Prahy jsou konečně hotové komplet vyvařené ošetřené a teď pracuju na GT plastech. Prahy vypadali celkem strašně zvenku ale když se to otevřelo tak to nebylo zas tak zlé jak se zdálo. Vzadu to bylo komplet uhnilé ale musím říct že jsem čuměl, že po 20-21letech jsou ve slušném stavu vyjímaje té zadní části. No udělali jsme to komplet nové z 1mm plechu jak vnitřky tak vnějšky všechno ošetřené základem, voskem na dutiny, pvc na podvozky a tlumexem. Určitě patří velkej dík kamarádovy bez kterého bych to určitě nedal :) a udělal to v podstatě zadarmo (3k). Suma sumárum se všema přípravkama kitama plechem kotoučema kartáčema smirkama atd to vyšlo na nějakejch 6-7k což je hezké oproti nabídce jednoho nejmenovaného sevisu 20k+. Link : Prahy

Dál jsem ještě před prahama dělal na předních pozičkách. Předělal jsem se komplet na ledky a svítí to dobře sice blinkry nejsou na sluníčku nic moc extra viditelného ale když se podívám na ostatní vozy za sluníčka tak je to v podstatě to samé. Zvolil jsem led FLUXKY, který mi přišli nejvhodnější určitě by se to dalo řešit nějakýma led chipama ale myslím si že je to zbytečný a hlavně fluxka mě přišla jedna na 5kč tuším :) V podstatě šlo o to udělat denní svícení do poziček což se mi podařilo a svítí dobře + parkovačka + blinkr vše vyřešené jednoduchym relátkem takže to funguje tak že pří 3tí poloze klíčku se zapnou denní a při rozsvícení parkovačky se vypnou takže tak jak to má být :) suma sumárum když to spočítám tak mě to vyšlo zhruba na 250kč včetně pertinaxu cínu kalafuny všeho ( a to že jsem toho cínu použil LOL viď Tomio ).

Postup : rozebrat pozičky, vyřezat přepážky, fiknout pertinax(plošňák) přesně podle světla, navrhnout schéma zapojení, vyleptat, napájet, ošetřit, přišroubovat, zapojit relé a pořešit zapojení.

Přikládám nějaký fotky poziček Pozičky PII

Řešil jsem ještě prodřenej podběh protože jsem byl hrrrr a chtěl jsem jezdit hned tak jsem to tam nějak tak dal abych mohl jezdit a trošku se povolil :D ale ještě že tu máme thulla kterej má prostě vše a je ochotnej cokoli kdykoli poslat za dobrej peníz :) takže to už je v pořádku.Ještě jsem řešil interiér a to středovej panel z kamarádova bouraného probata + nějaký další díly. A ještě určitě něco ale to až příště :D
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
Bad Offline
#56 Vloženo : pátek 9. května 2014 21:10:17 (UTC)

Registrován: 29.11.2008 (UTC)
Příspěvků: 798
Bydliště: Turnov

Poděkoval(a): 4x
Was thanked: 15 time(s) in 15 post(s)
Původně odesláno: Thullo Jdi na citovaný příspěvek
A mě se to líbí, leštěné límce a barevné středy to má taky už dnes kde kdo. K tomu Carbonu na autě tyhle kola krásně pásnou - jen musíš pak natírat pneu silikonovým olejem, ať to má lesk jako blesk ;o)


Pokaždé když slyším ve spojení s autokosmetikou slovo "silikonový" nebo "olej", nedejbože spojení těhle dvou příšerností, vstávají mi všechny chlupy na těle hrůzou. Souhlasim, že je třeba se o pneu, resp tu viditelnou část na bocích, starat, ale cílem by mělo bejt navrátit gumě zdravou barvu a ne ji namazat silikonovým svinstvem jak psí kule. Silikon je přežitek, kterej se bohužel u spousty majitelů moderních aut drží ještě z dob, co se starali o svou Schade, kde to bylo všechno jedno, ale na moderní auta NIC s přídavkem silikonu nepatří. Na trhu je dost přípravků na moderních chemických bázích, který dodají gumě zdravou přírodní barvu, neničí ji jako silikon a vydrží déle. Konkrétně na gumy na kolech doporučuju přípravky s gelovou konzistencí a vlastním aplikátorem, které zamezí nechtěnému rozstřiku mimo oblast pneu - tomu se s tlakovanýma sprejema nebo manuálníma rozprašovačema nevyhnete. Ve spojení s matným lakem jako má Jarda je silikon opravdová pecka :)

A není to hejt na Thulla, jen se snažím šířit osvětu a zamezit případným problémům a zklamáním.
jdlesk1 Offline
#57 Vloženo : pondělí 9. června 2014 13:00:47 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)



Takto jsem dopadl je v prdeli nárazník kapota výztuha a chladičovka.... naštěstí je tu náš Thullo a všechno už je v chodu chladičovka se bude muset vyhnout z5 a znovu vyztužit, protože řezat to celé je šílenost... výztuha a nárazník už je objednanej a na kapotu se čeká takže kdyby někdo v pěknym stavu měl určo se ozvěte... :) Udělám vše proto abych dorazil na kámen !!
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
jdlesk1 Offline
#58 Vloženo : středa 11. června 2014 18:34:00 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)




Zítra pro nové šroubky pro alkyton a drátákem vzít celej předek + pár kovových uchytů, které natřu. Zatím se předek natírat nebude musí se počkat na kapotu a na srovnání chladičovky + vyztužení.
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
cuir Offline
#59 Vloženo : středa 11. června 2014 19:28:24 (UTC)

Registrován: 08.05.2009 (UTC)
Příspěvků: 881
Bydliště: Brno

Poděkoval(a): 5x
Was thanked: 6 time(s) in 6 post(s)
ani nevis jak moc dobre znam tuhle situaci... auto slechtis a pak mrd a mas po kare... u tebe to dopadlo jeste dobre.
Co si sundal?
Ford Probe 2,5 V6 24v
jdlesk1 Offline
#60 Vloženo : středa 11. června 2014 19:57:51 (UTC)

Registrován: 11.10.2011 (UTC)
Příspěvků: 139
Bydliště: Most

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
v zatáčce sousedku nedobrzdili jsme ... silnička pro jedno auto ... prostě na pytel naštěstí nejsem viníkem tak uvidíme jak to dopadne každopádně je to v těžkym běhu zejtra od Thulla výztuha a nárazník v pátek kapota a pak to budu dávat do kupy příští tejden snad do laku a čus....
Ford Probe 93 2.5l V6 24v by Sony,Vrabi,Tom,Juři a Já.
Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
4 Stránky<1234>
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.